Konkurs za prijem novih članova u FS tim “Drumska Strela”

Formula student tim „Drumska Strela“ organizuje prijem novih članova. Konkurs traje do 16. oktobra 2023.

U okviru promocije konkursa, u ponedeljak 10.oktobra, možete da posetite štand Drumske Strele u holu Elektrotehničkom fakulteta, kao i prezentaciju u Sali 62, koja će biti održana istog dana od 13 časova.

Tim čine studenti Univerziteta u Beogradu koji projektuju i izrađuju električno trkačko vozilo. Drumska Strela učestvuje na brojnim evropskim takmičenjima koja se organizuju na poznatim stazama Formule 1 i Moto GP-a.

Ove sezone, tim ulazi u završnu fazu izrade druge generacije električnog vozila.

Prijavi se i budi i ti deo najvećeg studentskog projekta Univerziteta u Beogradu!

Ukoliko studiraš na Univerzitetu u Beogradu i ljubitelj si auto-moto sporta, ne propusti priliku da postaneš deo tima Drumske Strele! U podtimovima je veoma poželjno neko specifično znanje materije i programa. Bitna je inicijativa, želja za sprovođenjem ideja u delo, spremnost na timski rad i učenje.

Našem timu su potrebni entuzijastični studenti koji će dati doprinos projektu radom na sledećim pozicijama:

• Marketing i sponzorstva: IT & Design, Case Study, PR, CR, Graphic Design;
  • Šasija i oslanjanje: Oslanjanje, upravljanje i kočenje, Prenos snage, Proizvodnja i montaža, Šasija
  • Pogon
  • Elektronika i softver
  • Aerodinamika i kompoziti

Detaljnije informacije o konkursu, kao i link za prijavu možete da pronađete OVDE.

• /uploads/attachment/vest/2849/logo_fsra.png
  • /uploads/attachment/vest/2849/POSTER2__1_.jpg