PRAKSA/POSAO NA POZICIJI SOFTVER INŽENJER (4 pozicije)

Ako ste dobar programer ili želite da to postanete, ako vas zanima rad na velikim i kompleksnim sistemima, veb programiranje i/ili Microsoft .NET platforma, ako želite da učite i radite u timu mladih i kreativnih ljudi i uzmete učešće u velikim i zahtevnim projektima, kontaktirajte nas, tražimo timske igrače.

Quiddita d.o.o. Beograd je kompanija koja se bavi razvojem veb-baziranih informacionih sistema sa akcentom na kvalitet i uz aktivno praćenje novih tehnologija i unapređenje metodologije rada. Postojimo od 2007 i za to vreme smo projektovali i realizovali preko 80 uspešnih projekata, a neki od poznatijih klijenata su: General Motors, Vauxhall, Seat, Good Year, TÜV Rheinland, Bombardier, KVB, Siemens, ATP, Eptisa, UNDP, Ikea, AXA insurance, Atos, Zepter, Dunav osiguranje, Halo oglasi, Gorenje, Lasta, EMS, Triglav osiguranje, više ministarstava i više fakulteta u Srbiji i regionu.

PRAKSA/POSAO NA POZICIJI SOFTVERSKOG INŽENJERA

(4 pozicije)

Nudimo plaćenu praksu uz mogućnost zaposlenja ili zaposlenje u mladom, ambicioznom, kreativnom i opuštenom okruženju u kojem je većina kolega takođe završila ETF. Postoji i opcija izrade diplomskog ili master rada kroz konkretan projekat za klijenta. Praksa/posao podrazumeva razvoj i održavanje veb-baziranih informacionih sistema u Microsoft .NET Core tehnologiji koristeći C#, ASP.NET Core/WebAPI,  JavaScript/Angular/Backbone, relacione i NoSQL baze podataka.

KVALIFIKACIONI ZAHTEVI:

• Student završne godine studija ili završen fakultet – odsek RTI ili SI;
  • Dobro poznavanje objektno-orijentisanog razvoja softvera;
  • Poznavanje C# jezika i rada u MS Visual Studio okruženju je poželjno, ali ne i neophodno;
  • Pisanje čitkog, razumljivog i dobro dokumentovanog koda;
  • Dobro znanje engleskog jezika;
  • Lične osobine: odgovornost, pouzdanost, pedantnost, dobre analitičke i organizacione sposobnosti;

ZAŠTO BAŠ QUIDDITA?

• Fokusirani smo na svoje proizvode i projekte, a ne na outsourcing;
  • Radićete na zanimljivim i kompleksnim projektima za velike i poznate klijente iz različitih industrija;
  • Imamo razrađen način i metodologiju rada (i pisanja koda) baziran na najboljim praksama i uz korišćenje generatora koda, koja nam omogućava da i velike projekte uradimo brzo i kvalitetno;
  • Aktivno pratimo razvoj tehnologija i ubacujemo poneku novu tehnologiju u svaki projekat;
  • Omogućeno lično i stručno usavršavanje kroz mentorski rad sa iskusnijim kolegama, code review-ove, predložene kurseve, konferencije i literaturu. Nećete biti prepušteni sebi, kao u većini drugih firmi;
  • Većina kolega je takođe završila ETF i takođe uglavnom počela svoj put kod nas kroz praksu.

Molimo zainteresovane kolege da pošalju prijave sa ažurnom biografijom na adresu office@quiddita.rs

• /uploads/attachment/vest/2803/quiddita.png