Konkurs za letnju praksu u oblasti energetike

Sa velikim zadovoljstvom pozivamo studente 3. godine Elektrotehničkog fakulteta, smer energetika, da se prijave na Konkurs za letnju praksu u našoj kompaniji.

Koncept letnje prakse prati primere i obilazak aktuelnih projekata. Praksa će biti organizovana u zadnjoj nedelji jula i prvoj nedelji avgusta, i to jedna nedelja prakse ("teorijskog dela") obaviće se u Banja Luci, a druga u Beogradu, kao i pomenuti obilazak projekata.

Sa jedne strane, studenti će imati priliku da vide kako izgleda izgradnja, ispitivanje i puštanje u rad složenih elektroenergetskih objekata, a sa druge strane imaće priliku da se upoznaju i povežu sa svojim kolegama sa drugih univerziteta, kao i sa nekim od vrhunskih profesionalaca iz naše kompanije.

Konkurs prakse možete pogledati ovde.

Program letnje prakse možete pogledati ovde

Prijavite se na hr@elnosgroup.com do 14.07.2023.

• /uploads/attachment/vest/2804/elnos_logo.png