Stručna praksa

Grundfos je danska kompanija koja je svetski lider u naprednim rešenjima za pumpe i tehnologiju vode. Mi, u Grundfosu, verujemo da inovacija nije samo poslovna prilika, već i obaveza. Sve što radimo se temelji na našoj fundamentalnoj želji da doprinesemo globalnoj održivosti kroz razvoj tehnologija koje poboljšavaju kvalitet života ljudi i brinu o planeti. Već aktivno radimo na razvoju 4.0 tehnologije.

Ukoliko ste student Elektrotehničkog fakulteta, smera robotika, automatika, energetika ili elektronika i želite da se razvijate u jednoj od najuspešnijih proizvodnih kompanija u Srbiji, ovo je prava prilika za vas.

Zadaci i odgovornosti na praksi:

• Radi kao inženjer odgovoran za rad jedne proizvodne linije
  • Priprema dokumentacije za proizvodnju i proces, prema Grundfos standardu
  • Koristi IMS ( Integrisani menadžment sistem) u obavljanju zadataka
  • Prati GPS (Grundfos Production System)

Nudimo:

• Profesionalni razvoj kroz edukaciju i obuke u internacionalnoj kompaniji
  • Rad u timu sa iskusnim kolegama
  • Organizovan prevoz
  • Kantinu

Radujemo se prilici da vas upoznamo! 😊

Ukoliko ste zainteresovani da baš kod nas otpočnete profesionalno usavršavanje, pošaljite vaš CV na mejl: grundfoscareerserbia@grundfos.com