Stručna praksa u ZEM Solutions timu

ZEM Solutions d.o.o., vodeća regionalna i međunarodna konsultantska agencija, za projekte zdravstvene politike, zdravstvene ekonomije sa sedištem u Beogradu, traži 2 kandidata koja će asistirati timu Procene zdravstvenih tehnologija.

ZEM Solutions razvija poslovanje i u sektoru avijacije po čemu je jedinstvena konsultantska agencija na našim prostorima.

Kvalifikacije:

• napredni nivo razumevanja i čitanja na engleskom jeziku,
  • dobre komunikacione veštine,
  • student osnovnih studija Elektrotehničkog fakulteta,
  • iskustvo u pisanju stručnih radova,
  • prosečan nivo ocena: 8 i iznad
  • visok nivo poznavanja i rada u MS Vord-u, Poverpoint-u i Ekcel-u
  • Prebivalište: Beograd

Zadaci će primarno obuhvatati:

• kreiranje i razvoj softverskih aplikacija koje podržavaju osnovne poslovne ciljeve,
  • analiza nedavno objavljene literature i kreiranje materijala za stručnu i opštu populaciju,
  • priprema i dokumentacija modela lečenja/nege i ishoda terapije.

Ovo je sjajna prilika da se pridružite rastućem timu zdravstvenih ekonomista u Srbiji i svojim radom doprinesete poboljšanju zdravlja populacije u Srbiji!

S poštovanjem,
Tanja Novaković