Vtool akademija - trening i zaposlenje

Vtool poziva sve studente 4. godine i master studija tehničkih fakulteta iz Beograda, Niša, Novog Sada i Čačka da se prijave za trening u oblasti dizajna i verifikacije čipova, kao i embeded sistema. Tehnički intervjui i HR razgovori će biti organizovani u narednom  periodu (od 15. juna 2022. godine), a svi koji prođu ove intervjue ulaze u  uži izbor za zaposlenje i trening.

Vtool nudi zaposlenje (ugovor na neodređeno) od prvog dana treninga, sa probnim radom od 3 meseca i platom. Trening će trajati prva 3 meseca, a nakon toga će svi proći evaluaciju i biti ocenjeni za  svoj napredak tokom ovog perioda.

Planirani trening krenuće u avgustu/septembru 2022. godine, i biće organizovan u našim kancelarijama u Beogradu, Nišu i Čačku. Trening podrazumeva puno radno vreme i angažovanje, odnosno 160 sati mesečno. Radno vreme je dovoljno fleksibilno da možete da se organizujete oko fakultetskih obaveza.

Prijavi se na:

Rok za prijavu je do 15. juna 2022.

• /uploads/attachment/vest/2558/vtool.png