Konkurs za poziciju Sistem inženjera – praktikanta u Narodnoj biblioteci Srbije

Ukoliko želite da steknete praktično iskustvo, da se razvijate, da primenite teorijsko znanje i radite sa najnovijim tehnologijama, pozivamo vas da se pridružite našem timu na poziciji Sistem Inženjer - praktikant.  Naš sistem je kompleksan i omogućiće vam profesionalni razvoj u različitim oblastima. Kada dodate u svoj LinkedIn CV rad u najznačajnijoj kulturnoj instituciji Srbije, vi nećete tražiti poslove, poslovi će tražiti vas.   Kvalifikovani kandidati su studenti završnih godina ili diplomci tehničkih nauka.

Opis poslova:

• Održavanje i administracija mrežne infrastrukture (Cisco Routing & Switching, ASA Firewall\FirePower, Wireless Access Points).
  • Održavanje i administracija serverske infrastrukture (Linux, Windows Server 2016/2019, VMware vSphere).
  • Nadzor IT mrežne infrastrukture NBS i serverske VMware infrastrukture.
  • Održavanje radnih stanica Windows i perifernih uređaja - pružanje tehničke podrške zaposlenima
  • Dokumentovanje IT sistema nad kojima se vrši nadgledanje

Kod nas imate mogućnost:

• Da se razvijate kroz edukaciju I kvalitetno usmerite svoju karijeru
  • Rad u profesionalnom I dinamičnom okruženju
  • Da predložite nove ideje i radite na izazovnim projektima
  • Fleksibilno radno vreme I mogućnost prilagođavanja obavezama studenata

• /uploads/attachment/vest/2381/logo_NBS.rs_.png