TESO d.o.o. - ponuda za praksu na pozicijama softver inženjera i inženjera elektronike

TESO d.o.o je preduzeće orijentisano na implementaciju naprednih tehnologija u oblasti razvoja hardverskih i softverskih rešenja za elektronske "embedded" uređaje, kriptografije i sisteme za obradu signala i slike. Naša ekspertiza se ogleda u izradi kompletnih, inovativnih rešenja i  roizvoda u oblastima telekomunikacija, softverske sigurnosti, potrošačke elektronike i kontrolnih sistema.

Otvorene su pozicije za kvalifikovane kandidate, studente završnih godina:

• Softver inženjer - praktikant

Praktikanti će biti uključeni u rad na izuzetno zanimljivim i perspektivnim projektima uglavnom u oblasti izrade aplikacija za “embedded” uređaje i njihove povezivajne cloud serverima. Plaćena praksa će se odvijati u periodu od 3 do 6 meseci nakon čega mogu dobiti priliku za dalje zaposlenje.

• /uploads/attachment/vest/2244/teso-logo.png

Fajlovi