Summer internship in semiconductors 2020

Zdravo kolege inženjeri,

Otvoren je konkurs za praksu!

Ukoliko ste student završnih godina možete odmah aplicirati za jednu ili više dostupnih pozicija u okviru Elsys Eastern Europe programa letnje prakse, koja može dovesti do stalnog zaposlenja u jednom od naša dva dizajn centra, u Beogradu ili Novom Sadu.

Početak prakse je predvidjen po završetku julskog ispitnog roka ili ako se drugačije dogovori sa kandidatom. Rok za prijavu je 14. jun 2020.

Mesečna naknada tokom prakse iznosi 25.000,00 RSD. Takođe, ukoliko planirate ili ste već isplanirali odmor tokom leta, potrebno je da nas o tome blagovremeno obavestite.

Otvoreno je preko 14 različitih pozicija u sledećim domenima:

Sve informacije i prijavu možete naći na sledećem linku >> www.elsys-eastern.com/career/internships

Benefiti:

• Mogućnost da steknete relevantno znanje i iskustvo u radu;
  • Angažman na praksi možete pretočiti u temu završnog rada u dogovoru sa predmetnim profesorom;
  • Tri meseca mentorski vođene prakse ;
  • Podrška od strane iskusnog tima inženjera.

• /uploads/attachment/vest/2239/Mail_cover.jpg