TECH+ FPGA takmičenje

U okviru TECH+ FPGA takmičenja, pred vama su dva izazova, dizajniranje kompjuterske igre ili obrada slike. Iako su oba izazova bazirana na FPGA platformi, pravljenje kompjuterske igre namenjeno je studentima bez predhodnog iskustva u HDL-u (VHDL/Verilog), a obrada slike onima koji su već upoznati sa HDL-om. Da li si na visini zadatka da izazov završiš u zadatom roku?

Sastavi tim od kolega-studenata sa jednog od tri fakulteta:

• Elektrotehnički Fakultet u Beogradu
  • Fakultet tehničkih nauka u Novom Sadu
  • Elektronski Fakultet u Nišu

Prvo takmičenje ovog tipa u Srbiji, organizovano je od strane Elsys Eastern Europe i podržano od strane Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu. Namenjeno je onima koji se ne zadovoljavaju samo prihvatanjem izazova, nego svojim radom stalno podižu lestvicu drugima.

TECH+ FPGA specifikacije:

• Dizajn kompjuterske igre / Izazov traje 24 sata / 3-4. april
  • Obrada slike / Izazov traje 48 sati / 3-5. april / obavezno poznavanje HDL-a (VHDL/Verilog)

Tvoja prijava treba da sadrži tri takmičara, njihove osnovne podatke (godište, godina  studija, smer i trenutni prosek) i ime vašeg tima. Možeš se prijaviti i bez tima – a mi ćemo ti obezbediti druge članove tima u skladu sa prijavama neposredno pre takmičenja.

Uz prijavu pošalji i motivaciono pismo. Voleli bismo da znamo šta tebe lično pokreće u svetu elektronike.

Rok za slanje prijave je 26. mart. Spisak učesnika koji su odabrani da budu deo takmičenja biće poznat do 30. marta. Maksimalan broj timova po kategoriji je deset.

PRIJAVI SE!

Glavna nagrada je DJI Mavic Mini Fly dron combo, i to za svakog člana pobedničkog tima u obe kategorije. Ovo nije dovoljna nagrada za talenat koji očekujemo od svih učesnika ovog takmičenja – zato je organizator, Elsys Eastern Europe i obezbdio praktikantske pozicije za sve najbolje.

Za sve dodatne informacije stojimo ti na raspolaganju na techplus@elsys-eastern.com

Takmičenje će se održati u Beogradu, u paviljonu ETF-a, sale 25 i 26.
Prevoz i smeštaj obezbeđeni su besplatno za sve učesnike takmičenja koji žive van Beograda.

Više informacija i detaljna tabela takmičenja biće dostupni uskoro.

Vidimo se na TECH+
Elsys Eastern Europe tim