Stručna praksa za studente Univerziteta u Beogradu

Obaveštavamo vas da je kompanija Telekom Srbija otvorila poziv za obavljanje obavezne stručne prakse za studente Univerziteta u Beogradu tokom 2020. godine. Obavezna stručna praksa se obavlja u periodu do kraja ove godine, prema programu koji definišu fakulteti uz mentorsko praćenje u različitim direkcijama u okviru kompanije Telekom Srbija. Za svakog studenta na praksi biće obezbeđena mentorska podrška. Predviđeno trajanje prakse je do mesec dana, a početak prakse biće definisan u dogovoru mentora i studenta. Realizacija obavezne stručne prakse će se obaviti, na osnovu potpisanog Ugovora o saradnji između kompanije Telekom Srbija i Univerziteta u Beogradu, preko Univerzitetskog centra za razvoj karijere i savetovanje studenata.

Uslovi:

• Redovni studenti završnih godina prvog stepena studija i studenti master studija iz sledećih oblasti: telekomunikacije, računarske tehnike, informatike i informacionih sistema

Način prijave:
Neophodna dokumentacija:

• Biografija kandidata koja se dostavlja isključivo preko portala Studentskapraksa.com tokom trajanja konkursa * Za prijavljivanje za praksu potrebno je da studenti na portalu naprave korisnički nalog u zoni za studente, postave svoj CV i izvrše prijavu za željenu praksu.
  • Naknadno biće neophodno da kandidati dostave:
    - Uput sa fakulteta / Uput će moći da se dostavi elektronskim putem tokom trajanja konkursa od 02.03.2020. do 03.04.2020. godine.

Rok za prijavu: 3/4/2020

Trajanje prakse: do četiri nedelje

Konkurs je otvoren za fakultete:

• Elektrotehnički fakultet Univerziteta u Beogradu
  • Fakultet organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu