Elsys Eastern Europe - Winternship

Zdravo kolege inženjeri,

Otvoren je konkurs za praksu!

Ukoliko ste student završnih godina možete odmah aplicirati za jednu ili više dostupnih pozicija u okviru Elsys Eastern Europe programa zimske prakse, koja može dovesti do stalnog zaposlenja u jednom od naša dva dizajn centra, u Beogradu ili Novom Sadu.

Početak prakse je predviđen po završetku februarskog ispitnog roka ili ako se drugačije dogovori sa kandidatom. Rok za prijavu je 19. januar 2020.

Mesečna naknada tokom prakse iznosi 25.000,00 RSD. Takođe, ukoliko planirate ili ste već isplanirali odmor tokom zime, potrebno je da nas o tome blagovremeno obavestite.

Otvoreno je preko 15 različitih pozicija u sledećim domenima:

• Analog Custom IC Layout Engineer
  • Analog Mixed-Signal Design and Verification Engineer
  • Digital Design Verification Engineer
  • Digital IC Design Engineer

Prijavu možete izvršiti putem sledećeg linka >> www.elsys-eastern.com/career/internships

Benefiti:

Mogućnost da steknete relevantno znanje i iskustvo u radu;
Angažman na praksi možete pretočiti u temu završnog rada u dogovoru sa predmetnim profesorom;
Tri meseca mentorski vođene prakse ;
Podrška od strane iskusnog tima inženjera.

• /uploads/attachment/vest/2199/HEADER_mail.jpg