Telekom Srbija otvara vrata za 40 novih inženjera

Beograd, 4.5.2016. - Kompanija Telekom Srbija u saradnji sa Centrom za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu poziva mlade sa stečenom diplomom osnovnih akademskih studija u oblasti informacionih tehnologija (na Elektrotehničkom fakultetu, Fakultetu organizacionih nauka, Matematičkom, Saobraćajnom i srodnim fakultetima (240 ESPB)) da se prijave za otvoren konkurs za prijem novih inženjera za realizaciju razvoja, implementaciju i održavanje softverskih i sistemskih rešenja i IT servisa u ovoj kompaniji.

Traže se mladi ljudi sa visokim obrazovanjem stečenim u oblasti informacionih sistema i tehnologija koji su spremni za rad u dinamičnom okruženju, otvoreni za nova iskustva, za kontinuirano učenje i usavršavanje svojih znanja i veština.

Konkurs je otvoren do 13.maja 2016. godine.

Poslodavac/organizacija

Telekom Srbija a.d.

Pozicija

Softver inženjer, Sistem inženjer

Broj mesta

Beograd

Opis

Realizacija razvoja, implementacije i održavanja sofverskih i sistemskih rešenja i IT servisa

Uslovi

• Diploma osnovnih akademskih studija 240 ESPB / na Elektrotehničkom fakultetu, Fakultetu organizacionih nauka, Matematičkom, Saobraćajnom i srodnim fakultetima
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Komunikativnost
  • Otvorenost
  • Proaktivnost
  • Poznavanje novih tehnologija i servisa
  • Želja za učenjem i usavršavanje

Način prijave

CV poslati na it.posao@telekom.rs sa naznakom: Softver ili Sistem inženjeri i popuniti PRIJAVNI FORMULAR ovde.

Samo kandidati koji budu uključeni u proces selekcije dobiće sve detaljne informacije telefonskim putem ili putem e-pošte.

Rok za prijavu 13.05.2016