GENEKO: Stručna praksa za razvoj softvera

Primena inovativnih informacionih i komunikacionih tehnologija bila je primarna orijentacija naše kompanije od samog osnivanja 1991. godine. Danas je naša glavna delatnost razvoj i proizvodnja komunikacionih uređaja i sistema zasnovanih na GPS, GPRS, EDGE, HSPA, HSPA+, LTE i Internet tehnologijama. Sa vrhunskim razvojnim timom, sopstvenim projektovanjem i proizvodnjom hardvera i softvera, „Geneko“ je jedan od vodećih ICT proizvođača u regionu.

Ukoliko Vam nedostaje profesionalni izazov ili želite da učestvujete u razvoju vrhunske tehnologije, pridružite se uspešnom timu.

Raspisujemo konkurs za sledeću poziciju:

Inženjer za razvoj softvera

Uslovi za konkurisanje:

• Student master studija ili završne godine osnovnih studija
  • Kreativan i analitičan način razmišljanja
  • Sistematičnost
  • Želja za konstantnim usavršavanjem
  • Odlično poznavanje engleskog jezika

Opis stručne prakse:

• Tokom ovog perioda izabrani kandidat će raditi na zahtevnom projektu, uz podršku naših iskusnih inženjera, čiji rezultat može biti master teza ili diplomski rad.
  • Kandidat će raditi u prostorijama kompanije u Beogradu.
  • Stručna praksa će trajati od 3 do 6 meseci u zavisnosti od teme i nivoa studija.
  • Tokom perioda stručne prakse kandidat će dobijati novčanu nadoknadu.
  • Posle završene stručne prakse postoji mogućnost zaključenja stalnog radnog odnosa

U okviru stručne prakse kandidati će imati priliku da rade na atraktivnim, izazovnim i inovativnim projektima sa velikim mogućnostima za lično usavršavanje i napredovanje.

Potrebno je poslati svoju biografiju sa relevantnim projektima i radovima, propratno pismo u PDF formatu i listu položenih ispita (sa studenskih servisa ili uverenje o položenim ispitima) na adresu: zaposlenje@geneko.rs sa obaveznim naslovom: Strucna_Praksa_SW.

Prijave je potrebno poslati do 31.03.2015.godine.