Stručna praksa u "TES Electronic Solutions" za razvoj softvera

“TES Electronic Solutions” je kompanija u usponu koja u svom programu nudi elektronski dizajn, proizvodne i softverske usluge. Dizajn centri locirani u Nemačkoj, Velikoj Britaniji, Indiji, Bugarskoj i  Srbiji nude inovativna rešenja u raznim tehnološkim oblastima uključujući RF/Wireless, multimediju, automobilsku industriju i kompjutersku grafiku. TES usluge uključuju IC dizajn, razvoj hardvera i softvera, testiranje softvera, dizajn sistema i proizvodnju za široki spektar klijenata. TES nudi dinamičnu i krativnu radnu okolinu i uvek je u potrazi je za novim kompetentnim kolegama.

Mi nudimo stručnu praksu u oblasti:

Razvoj softvera

Uslovi za konkurisanje:

• Student master studija ili završne godine osnovnih studija
  • Kreativan i analitičan način razmišljanja
  • Sistematičnost
  • Želja za konstantnim usavršavanjem
  • Odlično poznavanje engleskog jezika

Opis stručne prakse:

• Tokom ovog perioda izabrani kandidat će raditi na zahtevnom projektu, uz podršku mentora na univerzitetu i iskusnih TES inženjera, čiji rezultat može biti master teza ili diplomski rad.
  • Kandidat će raditi u prostorijama TES dizajn centra u Beogradu.
  • Stručna praksa će trajati od 4 do 6 meseci u zavisnosti od teme i nivoa studija.
  • Tokom perioda stručne prakse kandidat će dobijati novčanu nadoknadu.
  • Posle završene stručne prakse postoji mogućnost zaključenja stalnog radnog odnosa u okviru TES dizajn centra u Beogradu

U okviru stručne prakse kandidati će imati priliku da rade na atraktivnim, izazovnim i inovativnim industrijskim projektima za potrebe auto- i avio- industrije sa velikim mogućnostima za lično usavršavanje i napredovanje.

Potrebno je poslati svoju biografiju sa relevantnim projektima i radovima, propratno pismo u PDF formatu i listu položenih ispita (sa studenskih servisa ili uverenje o položenim ispitima) na adresu:
info-belgrade@tes-dst.com
sa obaveznim naslovom: TES_Internship_SW

Prijave je potrebno poslati do 31.10.2014.godine.

www.tes-dst.com

TES Electronic Solutions d.o.o.
Airport City 1300
Omladinskih brigada 88a