RT-RK d.o.o: Embedded software developer

RT-RK d.o.o. je jedna od vodećih kompanija u regionu u oblasti informacionih tehnologija. Osnovana je na Fakultetu Tehničkih Nauka u Novom Sadu pre 22 godine. Danas objedinjujući teoriju i praksu, RT-RK razvija nove softverske komponente i uspešno se probija na internacionalnom tržištu, gde je zahvaljujući inovativnim kapacitetima i efikasnosti potvrđena i prepoznata kao centar za softver potrošačke elektronike (consumer electronics software), posebno u oblasti novih aplikacija integrisanih u TV prijemnike i STB uređaje, kao što su: Netflix, Android, Skype i niza drugih.

RT-RK sarađuje sa vodećim proizvođačima integrisanih kola i tehnologija za TV prijemnike poput: ST Microelectronics,  MIPS, Cirrus Logic, Marvell, Kudelski, proizvođačima potrošačke elektronike kao što su: Vestel, Loewe, Phillips, Sony, Samsung, Toshiba, Sanyo, JVC, Panasonic i niza drugih.

RT-RK d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

Embedded software developer

Vaša uloga:

• Razvoj odgovarajućih softverskih komponenti za naše proizvode, prevashodno u programskim jezicima C i C++
  • Rad na najsavremenijim platformama i alatima
  • Rezultat Vašeg rada će biti integrisan u proizvode renomiranih svetskih kompanija

Uslovi zaposlenja:

• Fakultetsko obrazovanje iz oblasti računarskih tehnologija
  • Dobro znanje programskog jezika C i C++
  • Poznavanje razvoja softvera za Linux OS
  • Razumevanje osnovih principa rada operativnih sistema, razvoja multitreding aplikacija sa radom u realnom vremenu
  • Smatrate sebe kreativnom osobom, sposobnom da samostalno rešava programerske zadatke
  • Znanje pisanog i govornog engleskog jezika

Mi nudimo:

• Stimulativno radno okruženje u prostorijama kompanije u Beogradu, Bulevar Milutina Milankovića 19 ili u Novom Sadu, Narodnog Fronta 23a
  • Fleksibilno radno vreme i neobavezan stil oblačenja
  • Stalno stručno usavršavanje
  • Dobro plaćen posao

Zainteresovani za posao treba da dostave pošalju CV na info@rt-rk.com

Rok za konkurs: 1.10.2014.