PSTech - Inženjer – praktikant

PSTech je jedna od vodećih softverskih kompanija iz Srbije, sa sedištem u Beogradu. Mi stalno rastemo i razvijamo se, a naši inženjeri rade sa najnovijim tehnologijama i žive okruženi njima. U našem radu kombinujemo znanje, iskustvo i lične veštine sa vrhunskom tehnologijom kako bismo doveli do pozitivne promene i napretka.

Tražimo praktikante da se priključe našem timu na poziciji:

Inženjer – praktikant

Kvalifikovani kandidati studenti su završnih godina ili diplomci tehničkih fakulteta. Trebalo bi da imaju iskustvo u objektno orijentisanom programiranju, u programskom jeziku Java ili C++. Praktikanti će biti uključeni u rad na izuzetno zanimljivim i perspektivnim projektima, a mogu i dobiti priliku da otputuju u inostranstvo.

Mi želimo da naši praktikanti ostanu sa nama i evo šta im nudimo:

• Iskusne članove tima uvek dostupne za pomoć i pitanja
  • Opuštenu, ali radnu atmosferu
  • Klizno radno vreme i mogućnost prilagođavanja obavezama studenata
  • Zaposlenje, razvoj karijere i dodatno usavršavanje
  • I još mnogo toga

Ali imamo određene zahteve:

• Odlično poznavanje OO jezika (Java, C++)
  • Poznavanje design patern - a, struktura podataka i baza
  • Izražene veštine analize i rešavanja problema
  • Želja i inicijativa za stalnim učenjem novih tehnologija
  • Odlično znanje engleskog jezika

Sledeće kompetence će se posmatrati kao prednost:

• Iskustvo u razvoju mobilnih aplikacija
  • Iskustvo u razvoju web aplikacija

Kako se prijaviti

Program PSTech plaćene prakse opisan je više na našoj internet strani www.pstech.rs. Pošalji nam svoju biografiju na praksa@pstech.rs i obavezno navedi projekte koje si radio/la u toku studija ili samostalno. Često se desi da dobijemo veliki broj prijava i onda nismo u mogućnosti da lično kontaktiramo svakog kandidata, već samo one koje izaberemo za razgovore. Međutim, ništa te ne košta da pokušaš ponovo nekom drugom prilikom. Očekujemo tvoj mejl!