Konkurs Dan Energije – Društvo termičara Srbije

Povodom obeležavanja 50 godina postojanja i uspešnog rada, a u okviru tradicionalne manifestacije Dan Energije – Srbija, Društvo termičara Srbije ima zadovoljstvo da pokrene još jednu novu aktivnost – dodeljivanje nagrade za najbolji diplomski rad.

Konkurs za dodelu nagrade raspisuje se za za najbolji diplomski rad (po starom programu), odnosno master rad (po novom programu) iz oblasti energetske efikasnosti. Na konkursu mogu učestvovati kandidati koji su odbranili diplomski rad u periodu od 01.05.2011. do 01.05.2012. godine na univerzitetima u Srbiji (Mašinski, Elektrotehnički, Građevinski fakultet).

Sve informacije o konkursu dostupne su na sajtu Društva (www.drustvo-termicara.com).

Konkurs je otvoren od 23. maja do 06. juna 2012. godine u 17 časova.

Proglašenje pobednika biće obavljeno 22. juna 2012. godine na manifestaciji povodom Dana Energije – Srbija.