Kompanija Business Elements Online iz Hong Konga traži programera

Odlična prilika da steknete iskustvo u stranoj kompaniji radom iz Beograda ili u inostranstvu, koja se bavi direktnim marketingom i obradom podataka.

Naziv Kompanije
Business Elements Online
Naziv pozicije
Programer
Željeni datum početka
1. Oktobar 2009
Tip zaposlenja
stalni radni odnos
Kontakt email
VladanPopovic@i-audience.com

Opis pozicije

• Član međunardnog tima programera koji radi na bazama podataka i veb tehnologijama.
  • Rad na aplikacijama koje pomažu firmama da vode marketing kampanje i da ih analiziraju u cilju poboljšnja svog poslovanja.
  • Treba da volite programerske izazove.

Opšti uslovi i iskustvo

• Radno iskustvo od 2 - 3 godine ili rad na veb projektima, tokom studija, za domaće ili međunarodne firme.
  • Univerzitetsku diplomu odgovarajućeg fakulteta (ETF, PMF, FON)
  • Entuzijasta za veb programiranje sa željom da radi sa inostranstvom.

Kandidat bi trebalo da poseduje sledeća specifična znanja

• PHP, sqlite, mySQL
  • XSLT, XML
  • Linux