Konkursi - WUS Austria

Beogradska kancelarija WUS Austria ima zadovoljstvo da Vas obavesti da nastavlja da implementira projekte direktne podrške državnim univerzitetima u Srbiji. U ovom ugovornom periodu (zaključno sa akademskom 2009/10 godinom) na raspolaganju Vam stoje sledeći programi:

Master Studies Development Program koji predstavlja program podrške razvoju jednogodišnjih tržišno orijentisanih master studija,

Brain Gain Program Plus koji omogućava dovođenje gostujućih predavača i njihova predavanja u trajanju od 1 do 3 nedelje ili ceo semestar,

eLearning Program koji podržava razvoj novih obrazovnih tehnologija sa fokusom na koncepte učenja na daljinu i doživotnog učenja (Life long learning, LLL).

Konkursi za navedene programe su zvanično otvoreni, a sve neophodne informacije, uključujući aplikacione formulare i detaljne instrukcije, možete naći na adresi www.wus-austria.org/belgrade.

WUS Austria, Kancelarija u Beogradu

World University Service - Austrian Committee