Google @ETF - Veština pisanja urednog koda

Vreme 18. oktobar 2019. 18:15
Mesto ETF, amfiteatar "Lola"

Da li ste zainteresovani da naučite više o Google-u?

Saznajte direktno od Google inženjera i naših bivših studenata!

U petak, 18.10.2019. godine, Google će da održi predavanje na temu "Veština pisanja urednog koda" na Elektrotehničkom fakultetu u Beogradu. Nadamo se da ćete moći da dođete, da saznate više o Google-u i prilikama koje nudimo studentima.

Prijavite se za predavanje OVDE, i ukoliko ste zainteresovani za pozicije u Google-u ne zaboravite da dodate svoj CV!

Zašto?

Pridružite nam se na ovoj interaktivnoj radionici sa Google inženjerima da se upoznate sa najboljim navikama kodiranja koje će da vam pomognu sa vašim projektima i kursevima, kao i u vašim budućim stručnim praksama i karijeri!

Sledeći koraci?

Prijavite se OVDE! Proverite da vam CV i LinkedIn profil sadrže sve najskorije informacije (možete da dodate oba u formi za prijavu). I naravno, dođite na predavanje sa puno zanimiljivih pitanja!

Nadamo se da se vidimo tamo!

Fajlovi