Конкурс за студенте Универзитета у Београду за мобилност на Универзитет Балеарских острва на Палми 2

Отворен је нови конкурс за студенте Универзитета у Београду за мобилност на Универзитет Балеарских острва на Палми:

Уговорене области сарадње:
061 ICTS
041 Business and Engineering
023 Languages – Spanish, Catalan

Пријава за мобилност преко платформе mobion.bg.ac.rs траје до понедељка, 22 октобар 2018. године, до 14:00ч.

Ерасмус+ координатори обављају евалуацију пристиглих пријава од понедељка, 22. октобра, и Ректорату шаљу списак номинованих (потписује декан) до петка, 26. октобра до 14ч.

Ректорат шаље списак финални списак свих номинованих до 2. новембра.

Ове информације стигле су и свим Е+ координаторима у генеричком обавештењу са мобиона.

За студенте факултета Универзитета у Београду обезбеђено је укупно:

основне студије: 8 мобилности на по 6 месеци
мастер студије: 2 мобилности на по 6 месеци
докторске студије: 4 мобилности на по 12 месеци

У случају да број пријава и пристиглих номинација са УБ факултета и института буде већи од броја доступних стипендија, УБ ће послати обједињени финални списак, а крајњу одлуку о прихваћеним кандидатима ће препустити УПМ-у.

Преглед општих информација о мобилности за УБ студенте и особље, као и специфичне информације за студирање на ЕС УиБ на Палми доступне су на страници конкурса тј. конкретног уговора на мобиону: http://mobion.bg.ac.rs/agreement/173/show