Обавештење о промени термина избора за делегате

Обавештавају се потенцијални кандидати за делегате за Студентски парламент Универзитета у Београду, да је после састанка конкурсне комисије на ЕТФ-у одржане данас у 12ч, а на основу Дописа Изборне комисије Универзитета у Београду, донета одлука да се избори одрже у понедељак, 07.09.2020. године.

Конкурсна комисија је донела одлуку да ће, услед промене термина, бити омогућене накнадне предаје кандидатура, а рок за предају целокупне документације потребне за подношење кандидатуре је среда 02.09.2020. у 12ч.

Услови конкурса:

• У складу са Правилником о раду Студенстког парламента Универзитета у Београду, право да бирају и буду бирани за представника Факултета у Студентском парламенту Универзитета у Београду имају сви студенти Електротехничког факултета, држављани Републике Србије, уписани у школску годину у којој се бирају представници Факултета.

Потребна документација:

• Уверење о уписаној текућој години или фотокопија прве и последње оверене стране индекса,
  • Уверење о држављанствy Републике Србије или копија пасоша,
  • Уверење да није прекршен Правилник о дисциплинској одговорности студената

Документацију је потребно предати председнику конкурсне комисије, Проф. др Томиславу Шекари у канцеларији 25б, у згради факултета.