ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРЕОСТАЛОМ СЛОБОДНОМ МЕСТУ ЗА ФИНАНСИРАЊЕ ИЗ БУЏЕТА ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ И О ПРИЈАВИ ПРЕДМЕТА НА МАСТЕР АКАДЕМСКИМ СТУДИЈАМА У ШКОЛСКОЈ 2019/20. ГОДИНИ

Упис

Завршен је упис кандидата на мастер академске студије који су стекли право  уписа у статусу финанисрања из буџета по ранг листи. Уписано је 349 студената и преостало је  једно неуписано место. Прозивка кандидата по ранг листи за попуну буџетске квоте одржаће се у понедељак, 14.10. у 10 часова у Студентском одсеку. Заинтересовани кандидати морају бити лично присутни на прозивци. Од 11 часова наставља се упис самофинансирајућих студената.

Уписаним студентима су отворени налози за сервис еСтудент и електронску пошту, а информацију о корисничком имену и шифри добили су при упису. Ови студенти су у обавези да што пре промене шифру преко свог налога на сервису еСтудент.

Уписани студенти су у обавези да пријаве предмете  преко сервиса еСтудент најкасније до уторка, 15.10.2019. године до 23:59 часова.

Фајлови