Упис школскe 2015/16. године за студенте мастер студија

Упис ће се обавити од понедељка, 21.09.  до  петка, 25. 09. 2015. године од 11 до 13 часова,  у Студентском одсеку.

I Обавештење за студенте мастер академских студија који су мастер студије уписали школске 2014/15. године

Студенти који до 10. октобра 2014. године не заврше мастер академске студије, односно не одбране мастер рад, морају, ако желе да наставе студије, да упишу школску 2015/16. годину, и то:

• могу да се упишу само у статусу самофинансирајућих студената и плаћају кредите за пренесене, неположене испите, по цени од 1633 динара по кредиту
  • ако мењају план студија, при упису подносе молбу за замену предмета и за те предмете, ако се одобри замена, плаћају цену првог праћења предмета од 2450 динара по кредиту
  • кредите за израду мастер рада не плаћају

За упис, уз индекс, је потребно:

• један попуњен пријавни лист (образац ШВ-20)
  • признаница о уплаћеној надокнади за Универзитет у висини од 100 динара
  • признаница о уплаћеној надокнади за Универзитет у висини од 1500 динара

Уплате се врше на жиро рачун Електротехничког факултета број 840-1438666-48, модел 97, позив на број 80200, сврха „за Универзитет“.

Уплата прве рате школарине је до 31.октобра 2015. године преко студентских налога.

II Обавештење за студенте мастер академских студија који су мастер студије уписали школске 2013/14. године

• Студенти који до 10. октобра 2015. године не заврше мастер академске студије, односно не одбране мастер рад, морају, ако желе да наставе студије, да упишу школску 2015/16. годину, уз подношење молбе за продужетак мастер студија за два семестра. То право имају само студенти који су положили све испите и остварили 30 ЕСПБ.

На бодове за мастер рад студент има попуст од 1/3 цене школарине ако није пријавио тему.
Студент има попуст од још 1/3 цене  школарине ако је пријавио тему.
Студент има попуст од још 1/3 цене  школарине ако је предао урађен мастер рад.

Студенти који не заврше мастер студије до 10. октобра 2015. године, и немају услов за продужетак студија за два семестра, могу се уписати  поново на мастер студије у другом уписном року за мастер студије, према условима који су објављени у конкурсу за упис на мастер студије у школској 2015/16. години.

Извод  из текста конкурса:

Уколико преостане слобоних места после уписа у првом уписном року, биће расписан други уписни рок. Обавештење о другом уписном року биће правовремено објављено на сајту Факултета.

У другом уписном  року  могу да конкуришу и кандидати који су били уписани на мастер академске студије на Електротехничком факултету у Београду. Право поновног уписа студенти могу искористити само једанпут. Ови студенти се уписују у статусу самофинансирања.

Ови студенти предају попуњену пријаву на конкурс и плаћају 5000 динара на име пријаве за упис. Уколико им буду признати положени испити плаћају 2.500 динара по признатом испиту. На бодове за мастер рад студент има попуст од 1/3 цене школарине, ако није пријавио тему. Ако је тема пријављена студент има попуст од још 1/3 цене школарине.

За упис, уз индекс, је потребно:

• молба за продужетак студија за два семестра (формулар молбе из Скриптарнице) уз признаницу о уплати у износу од 5000 динара
  • један попуњен пријавни лист (образац ШВ-20)
  • признаница о уплаћеној надокнади за Универзитет у висини од 100 динара
  • признаница о уплаћеној надокнади за Универзитет у висини од 1500 динара