Young leaders in Change

Универзитетски Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду у сарадњи са Америчком привредном комором организује за студенте завршних година и дипломце Универзитета у Београду програм « Young leaders in Change ».

Програм « Young leaders in Change » представља серију предавања, радионица, друштвених активности и умрежавања и рад на пројекту. За најбоље учеснике награде су плаћене праксе у неким од водећих компанија чланица Америчке привредне коморе и стипендија за Cotrugli Business School.

Планирано је да програм похађа 20 амбициозних студената и дипломаца Универзитета у Београду, који ће радити у пару са 20 младих успешних менаџера - ментора. На основу различитих критеријума бираће се 6 парова са најбољим пројектима за полуфинале и на крају, 3 најбоља предлога пројекта за финално надметање.

У прилогу се налазе плакат најаве и распоред.