Други уписни рок на Електротехничком факултету

У другом уписном року могу конкурисати само кандидати који су средњу школу завршили у иностранству, а који нису полагали пријемни испит у првом уписном року. За такве кандидате одређена је квота од 2% броја кандидата уписаних у првом конкурсном року.

Број студената који се уписује на прву годину Електротехничког факултета у другом уписном року:

Студијски програм (Одсек) Кандидати чије се школовање финансира из буџета Кандидати који сами финансирају школовање
Електротехника и рачунарство (ЕФО) 8 2
Софтверско инжењерство (СИ) - 1

Додатни услов за упис на буџет јесте да кандидати морају остварити најмање 73.52 бодова, колико је имао последњи кандидат уписан на терет буџета у првом конкурсном року.

Пријављивање кандидата за други конкурсни рок обавиће се 3. и 4. септембра од 10 до 14 часова у соби 92 на Електротехничком факултету. Пријемни испит из математике одржаће се 5. септембра, а пријемни испит из физике 6. септембра у 10 часова у просторијама Електротехничког факултета.

Детаљне информације о календару и процедури уписа биће објављене на страницама посвећеним пријемном испиту.