CISCO Networking академија организује нови CCNA Exploration курс

CISCO Networking академија на Електротехничком факултету у Београду организује CCNA Exploration курс за нове групе.

Почетак CCNA Exploration курса, за нове групе полазника планиран је за понедељак 16.11.2009. године. У зависности од броја пријављених полазника зависиће и број група које ће бити формиране. Курс CCNA Exploration се састоји од 4 семестра:(1) Network Fundamentals, (2) Routing Protocols and Concepts, (3) LAN Switching and Wireless i (4) Accesing the WAN. Завршетак комплетног курса предвиђен је за 30.06.2010. године.

Укупна цена једног CCNA семестра износи 25.000 динара. Студенти свих врста студија Електротехничког факултета у Београду добијају посебан попуст, укупна цена једног CCNA семестра за њих је 15.000 динара. Попуст предвиђен за студенте Електротехничког факултета у Београду није могуће остварити у вечерњим групама. Организатори задржавају право промене цена у случају значајнијих промена на тржишту.

За све кандидате који успешно заврше комплетан курс биће организовано једно бесплатно полагање за CCNA сертификат у Pearson VUE тестинг центру Електротехничког факултета у Београду у периоду 01-21.07.2010.

Пријављивање треба да се обави попуњавањем пријаве преко wеб сајта (http://ec.etf.bg.ac.rs/?p=prijava), што ће бити активирано у среду 28.10.2009. у 9 часова. Састанак пријављених полазника одржаће се у четвртак 12.11.2009. у 18 часова у Cisco учионици, која се налази на спрату Рачунског центра Електротехничког факултета у павиљону. На састанку ће бити формиране групе и договорени тачни термини за одржавање часова. Рангирање кандидата за попуњавање места у групама зависиће од редоследа пристиглих пријава, од пола кандидата (минималан број кандидата женског пола је 30% због пропозиција CNAP - Cisco Networking Academy Program) и од броја кандидата који остварују попуст (максималан број кандидата са попустом је 30%). Посебна процедура постоји за кандидате које шаљу компаније (ови кандидати треба да се јаве најкасније до среде 11.11.2009. на е-маил адресу или контакт телефон).

Додатне информације могу се на захтев добити е-маилом (cisco.akademija@etf.bg.ac.rs) или телефоном на бројеве 011-3218435 и 065-3218435.

Срдачан поздрав!!!

Тим Cisco Networking академије