Решење Декана о статусу студената на буџету

УНИВЕРЗИТЕТ У БЕОГРАДУ – ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИ ФАКУЛТЕТ
Београд, Булевар краља Александра број 73

На основу члана 28 Статута Електротехничког факултета у Београду а сагласно предлогу Владе Републике Србије за измену Закона о високом образовању доносим следеће

Р  Е  Ш  Е  Њ  Е

Студенти који су уписани у прву годину основних студија после ступања на снагу Закона о високом образовању, могу задржати статус студента који се финансира из буџета, односно могу наставити студије у статусу студента који се финансира из буџета ако су у школској 2007/2008. години остварили најмање 42 ЕСПБ бода под условом да то одобри Скупштина Србије својом одлуком о измени и допуни Закона о високом образовању.

Студенти из претходног става овог решења су обавезни да приликом уписа потпишу изјаву да прихватају обавезу да плате школарину у пуном износу за школску 2008/2009 уколико Скупштина не донесе одлуку о измени Закона о високом образовању.

ДЕКАН

Проф. др Миодраг Поповић