Tech+FPGA 2023

Драги студенти,

Са поносом објављујемо да ELSYS Eastern Europe и ове године организује Tech+FPGA студентско тимско hardware design такмичење од 19. до 21. маја 2023. године.

Tech+FPGA је прво hardware design такмичење у форми хакатона, први пут организовано прошле године у Србији у сарадњи са Електротехничким факултетом, Универзитета у Београду.

Ове године за вас смо припремили два изазова – Game Design у трајању од 24 сата и Image Processing & Hardware Accelerator у трајању од 48 сати за које је неопходно познавање HDL језика.

Такмичење се одржава од 19. до 21. маја у просторијама ELSYS Eastern Europe-a у Airport City-ју, Омладинских бригада 90е, Београд, док су пријаве отворене до 8. маја.

Окупи колеге са факултета, региструј тим од 3 члана и спреми се за занимљив инжењерски изазов, пуно мозгања, још више дружења, као и могућност да однесете победу! Сигурно ће то бити лепо и незаборавно искуство за вас, док је главна награда - Samsung Galaxy Watch 5 за сваког члана победничког тима обе категорије.

Пријави свој тим

На линку испод можете видети како је то изгледало прошле године, као и који тимови су однели титуле победника.

Погледај видео

Срећне пријаве И видимо се на Tech+FPGA 2023!

• /uploads/attachment/vest/2764/1_Elsys_FPGA_EDIT_.jpg