Програм Праксе ЦЕТИН Пионири

О нама

Једина ствар која се дељењем множи је знање. Ми смо ЦЕТИН Србија и желимо да поделимо знање из наше базе, као и ентузијазам који негујемо према послу, са талентованим студентима ЕТФ-а.

Нашу компанију чини скоро 300 изузетно вештих, мотивисаних и талентованих појединаца, а чак 100 наших инжењера дипломци су ЕТФ-а. Њихова стручност и посвећеност омогућава нам да пружимо фиксне и мобилне инфраструктурне услуге за телекомуникационе оператере, провајдере интернет услуга и друге компаније у Србији и региону. Технологија је суштина нашег постојања, ми градимо, управљамо и одржавамо телекомуникационе системе.

ЦЕТИН Србија је основан у јулу 2020. године, издвајањем од матичне компаније Теленор Србија. Део смо ЦЕТИН Групе, коју чине 4 велика инфраструктурна оператора, ЦЕТИН Чешка Република, ЦЕТИН Мађарска, ЦЕТИН Бугарска и ЦЕТИН Србија, са скоро 3000 запослених.

Више о нама можеш видети на : www.cetin.rs

Позивамо те да се пријавиш ако си:

• Студент завршне године ЕТФ-а
  • Желиш да завршиш обавезну стручну праксу
  • Желиш да видиш како изгледају реални инжењерски задаци
  • Волиш да истражујеш трасе којима можеш да дођеш до циља и решења
  • Када добијеш неки задатак, твоја радозналост и прилагодљивост долазе до изражаја
  • Желиш да имаш инспирацију приликом потраге за првим послом и добијеш смернице за своју каријеру

Циљ програма:

Бити Пионир значи бити међу првима који истражују неко ново поље или искуство. Зато смо наш програм и назвали ЦЕТИН Пионири, а осмишљен је посебно за студенте ЕТФ-а, тако да осете природну везу између теорије и конкретне примене знања у пракси. Имаћеш прилику да осетиш атмосферу пријатељског радног окружења, где су аутономија, одговорност, тимски рад и поштовање суштина наших радних дана.

Шта ти нудимо?

Пракса је конципирана тако да ћемо свакога дана имати предавање на одабрану тему у вези са планирањем, реализацијом и управљањем:

• јавним радио мрежама, принципи и алати који се користе у радио планирању, принципи коегзистенције различитих радио-технологија и генерација,
  • транспортним мрежама високог капацитета и поузданости, укључујући радио-линкове, оптичку инфраструктуру и доминантну технику реализације мултифункционалних транспортних сервиса - ИП/МПЛС,
  • језгром мреже и сервиса, укључујући пакетску и комутацију канала, укључујући и опис елемената мреже и сервиса и њихових функција,
  • компанијским (ентерприсе) мрежама, укључујући и основне сецуритy елементе на нивоу контроле приступа и коришћених сервиса,
  • ИТ системима који се користе у виртуелизацији професионалних телекомуникационих платформи,
  • квалитетом рада мреже, укључујући опис алата које се користе и кључни показатељи,
  • дата центрима и системима напајања,
  • комерцијалним специфичностима и улози инжењера у контакту са корисницима

Програм праксе траје месец дана, комбинујући уживо и онлине предавања и вежбе, у фиксним сатницама, у групи до 10 практиканата.

• Имаћеш прилику да видиш наш оперативни центар и највећи ЦЕТИН дата центар
  • Разговараћемо о томе шта је од вештина потребно за рад у колективу и на шта обратити пажњу, од писања пријаве за посао на даље
  • Присуствоваћеш тренингу на тему лидерства
  • Чућеш интересантне каријерне приче наших запослених
  • Услов за добијање сертификата о завршеној пракси је присуство на свим предавањима у оквиру програма

Биографију и кратко мотивационо писмо нам можеш послати до 20. априла, на енглеском језику.

Почетак праксе је y мају месецу.

Конкуриши овде: https://careers.ceetelcogroup.com/cetin/job/Beograd-Program-Prakse-CETIN-Pioniri-11070/910302501/

• /uploads/attachment/vest/2742/cetin-logo.png