Програм плаћене студентске праксе – ИРИТЕЛ а.д. Београд

О нама

ИРИТЕЛ а.д. Београд иза себе има 55 година успешног рада у области електронике и телекомуникација. Више деценија смо лидери у овом делу Европе у развоју, производњи и имплементацији OTN/DWDM/ROADM, CWDM и NG-SDH оптичких транспортних система чији битски протоци превазилазе 25 Тb/s по једном оптичком влакну и основа су свих савремених оптичких транспортних мрежа.

Позивамо студенте Електротехничког факултета у Београду који су жељни стицања нових знања и напредовања да се придруже нашем развојном тиму кроз програм плаћене праксе.

Опис праксе

У оквиру својих развојних пројеката ИРИТЕЛ је осмислио више разноврсних, технолошки актуелних и разноликих тема за студентску плаћену праксу. Kандидати за праксу су студенти 3. и 4. године основних академских студија, као и полазници мастер студија ЕТФ-а. Трајање праксе је од 2 до 6 месеци, а биће одређено у договору са кандидатом, у зависности од одабране теме. Онима који успешно прођу праксу биће понуђено стално запослење.

Kандидатима ће бити понуђена и могућност израде дипломских и мастер радова, као и обављање обавезне праксе.

Предложене теме праксе

• рад на embedded софтверу и хардверу нове ИРИТЕЛ ОТ600G оптичке 5G платформе
  • развој ROADM FlexGrid софтверских модула на NMS ИРИТЕЛ СУНЦЕ-О
  • хардверски дизајн host compliance модула за тестирање PAM4 56Gb/s диференцијалних линкова