КОНКУРС ЗА ДОДЕЛУ СТИПЕНДИЈА ETF BAFA USA

ETF BAFA USA расписује конкурс за доделу стипендија студентима Електротехничког Факултета у Београду за 2020-21 школску годину. На конкурс се могу пријавити студенти треће и виших година основних академских студија, мастер студенти академских студија и докторски студенти. Квалификовани кандидати морају испунити следеће услове:

1. За студенте основих академских студија први пут уписане у школској 2018-19 најмање 110 ЕСПБ и просечна оцена изнад 9.00
  2. За студенте основих академских студија први пут уписане у школској 2017-18 најмање 170 ЕСПБ и просечна оцена изнад 9.00
  3. За студенте први пут уписане у школској 2016-17 на основне академске студије, који уписују мастер академске студије у овој години, просечна оцена изнад 9.00
  4. За студенте први пут уписане у школској 2015-16 на основне и 2019-10 на мастер студије, који ове године уписују докторске студије просечна оцена изнад 9.00
  5. За студенте докторских студија просечна оцена изнад 9.00.

За школску 2020-21 годину предвиђена годишња вредност стипендија је $1,200. Комисија за стипендијe ЕТФ БАФА донеће одлуку на основу академског успеха кандидата, есеја и тренутних стипендија.

Пријаве се примају електронски на адреси https://forms.gle/Jk7r58hDk3nhJ9wt6.

Рок за подношење пријава је 28. децембар 2020. Додатне информације заинтересовани кандидати могу добити на e-мејл адреси: etfbafastipendije@gmail.com

Одлука о стипендистима биће донета у јануару 2021. године, а уручење диплома и новчаних награда биће обављено у складу са тренутном епидемиолошком ситуацијом, о чему ће стипендисти бити правовремено обавештени.

ЕТФ БАФА ( ETF Belgrade Alumni and Friends Association), Удружење дипломираних студената и пријатеља ЕТФ-а, је непрофитна организација регистрована у УСА.

Комисија за стипендије ETF BAFA USA

• /uploads/attachment/vest/2337/large_bafa_logo.png