TESO d.o.o. - понуда за праксу на позицијама софтвер инжењера и инжењера електронике

TESO d.o.o је предузеће оријентисано на имплементацију напредних технологија у области развоја хардверских и софтверских решења за електронске "embedded" уређаје, криптографије и системе за обраду сигнала и слике. Наша експертиза се огледа у изради комплетних, иновативних решења и производа у областима телекомуникација, софтверске сигурности, потрошачке електронике и контролних система.

Отворене су позиције за квалификоване кандидате, студенте завршних година:

Практиканти ће бити укључени у рад на изузетно занимљивим и перспективним пројектима углавном у области израде апликација за “embedded” уређаје. Плаћена пракса ће се одвијати у периоду од 3 до 6 месеци након чега могу добити прилику за даље запослење.