Vlatacom институт високих технологија д.о.о. - отворене позиције за посао и праксу

Vlatacom институт високих технологија  д.о.о. је приватна компанија са седиштем у Београду чија је мисија да корисницима нуди врхунска решења, производе и услуге из области:

-    Информационе и комуникационе технологије
-    Заштита границе и критичних објеката
-    Електро-оптички системи
-    Радари са дометом изван линије хоризонта
-    Системи заштите комуникационих система и система складиштења података
-    Контрола саобраћаја
-    Биометријски системи и електронски документи

Vlatacom институт високих технологија д.о.о. је стратешки оријентисан на земље Африке, Блиског Истока, Јужне Америке и Далеког Истока. Од 2015. године компанија је актредитована као истраживачко-развојни институт. Више детаља можете наћи на сајту компаније: www.vlatacominstitute.com.

Отворене позиције су:
1.    ФПГА инжењер (енгл. FPGA engineer)
2.    Инжењер за развој микропроцесорских система (енгл. Embedded system engineer)
3.    Истраживач из области обраде сигнала (енгл. Research and development associate)
као и
4.    Професионална пракса