СТРУЧНЕ ПРАКСЕ У ЈП Електромрежа Србије

Центар за развој каријере Универзитета у Београду позива студенте Електротехничког факултета да се пријаве за отворене позиције за праксу на следећим локацијама – организационим јединицама ЕМС-а: Центар за инвестиције, Центар за стратегију и планирање развоја, Дирекција за управљање преносним системом, Дирекција за пренос електричне енергије – „Техника“.

Трајање праксе је месец дана или три месеца у зависности од локације.

Студенти ће на пракси имати прилику да се ближе упознају са организационом структуром предузећа и да уз подршку искусних ментора раде на индивидуалним програмима праксе који ће им бити ближе представљени приликом интервјуа у ЕМС-у.

Услови праксе:  Кандидати за праксу треба да буду студенти Универзитета у Београду који су током досадашњих студија остварили просечну оцену преко 8.00, да поседују активно знање енглеског језика, знање рада на рачунару (МС Офис), вештине тимског рада, проактивност и жељу за усавршавањем.

Специфични услови и трајање праксе по локацијама дати су у продужетку:

Локација: Центар за инвестиције, Кнеза Милоша бр.11, Београд
Број места за праксу: 1 место; Трајање: 3 месеца
- студент завршне године Електротехничког факултета (одсек за телекомуникације и информационе технологије)

Локација: Центар за инвестиције, Кнеза Милоша бр.11, Београд
Број места за праксу: 4 места; Трајање: 3 месеца
- студент завршне године Електротехничког факултета (одсек за енергетику)

Локација: Центар за стратегију и планирање развоја, Кнеза Милоша бр.11, Београд
Број места за праксу: 2 места; Трајање: три месеца
- студент завршне године Електротехничког факултета (одсек за електроенергетске системе)

Локација: Дирекција за управљање преносним системом, Војводе Степе бр.412, Београд
Број места за праксу: 2 места; Трајање: један месец
- студент претпоследње године Електротехничког факултета (одсек за енергетику)

Број места за праксу: 2 места; Трајање: три месеца
- студенти завршне године Електротехничког факултета (одсек за енергетику)

Локација: Дирекција за пренос електричне енергије – „Техника“, Кнеза Милоша бр.11, Београд
Број места за праксу: 2 места; Трајање: месец дана
- студент претпоследње године Електротехничког факултета (одсек за енергетику)

Како се пријавити: Пријављивање се обавља електронским путем. Детаљније информације о потребној документацији налазе се у конкурсима на сајту Центра за развој каријере Универзитета у Београду у секцији ПРАКСЕ.

WWW.RAZVOJKARIJERE.BG.AC.RS

Рок за пријаве:  16.октобар 2013.