Конкурс за доделу стипендија ETF BAFA USA

ETF BAFA USA расписује конкурс за доделу стипендија студентима Електротехничког Факултета у Београду за 2012/13 школску годину. На конкурс се могу пријавити студенти друге и виших година основних академских студија, мастер студенти академских студија и докторски студенти. Квалификовани кандидати морају испунити следеће услове:

1. за студенте основих академских студија први пут уписане у школској 2010-11 најмање 120 ЕСПБ и просечна оцена изнад 8.00
  2. за студенте основих академских студија први пут уписане у школској 2009-10 најмање 180 ЕСПБ и просечна оцена изнад 8.00
  3. за студенте први пут уписане у школској 2008-09 на основне академске студије који ће дипломирати у овој години и уписати мастер академске студије просечна оцена изнад 8.00
  4. за студенте први пут уписане у школској 2007-08 на основне и 2011-12 на мастер академске студије и који ће ове године уписати докторске студије просечна оцена изнад 8.00
  5. за студенте докторских студија просечна оцена изнад 8.00.

За школску 2012/13 годину биће додељене три стипендије студентима основних студија и једна стипендија студенту/студенткињи мастер или докторских студија. Предвиђена годишња вредност стипендија је $1,200. Комисија за стипендија ЕTF BAFA донеће одлуку на основу академског успеха кандидата, есеја и тренутних стипендија.

Пријаве се примају електронски на адреси http://goo.gl/wEj9g и студенти морају доставити следећу документацију

1. Попуњена oн-лајн пријава (укључује листу претходно додељених стипендија, листу награда и публикација и есеј о професионалним циљевима написан на енглеском језику)
  2. Уверење о положеним испитима и просечној оцени

Рок за подношење пријава је 23. јул 2012. Додатне информације заинтересовани кандидати могу добити на e-мејл адреси: etfbafastipendije@gmail.com.

ЕТФ БАФА (ЕТФ Belgrade Alumni and Friends Association), односно Удружење дипломираних студената и пријатеља ЕТФ-а, је непрофитна организација регистрована у УСА.