Представљање факултета средњошколцима: ЕТФ у Студентском културном центру

Електротехнички факултет наставља сарадњу са Студентским културним центром (СКЦ), где ћемо и ове године подржати програм "Циклус представљања факултета".

Прву презентацију за ученике завршних разреда средњих школа одржаћемо у београдском СКЦ, у понедељак, 2. октобра 2023. године, са почетком у 18:00, у Малој сали на спрату. СКЦ се налази на углу улица Краља Милана и Ресавске.

Електротехнички факултет Универзитета у Београду (ЕТФ) уписаће нову генерацију студената прве године основних академских студија на два акредитована студијска програма: Електротехника и рачунарство (ЕР) и Софтверско инжењерство (СИ).

Основне информације о факултету, упису, начину тестирања, и студирању даће професори, асистенти и студенти факултета, а сви заинтересовани кандидати моћи ће да поставе и питања.