H-Bridges тим у финалу такмичења International Future Energy Challenge 2019

Energy Challenge 2019 (IFEC). У финале је прошло 10 универзитета:

1. Delhi Technological University
2. DHBW – Stuttgart
3. Drexel University
4. Gottfried Wilhelm Leibniz Universität Hannover
5. Khalifa University of Science and Technology
6. National Ilan University
7. Tsinghua University
8. University of Belgrade
9. Utah State University
10. Virginia Tech

Тема овогодишњег IFEC такмичења је погон за електрични бицикл. Прототип који је развијен у лабораторији за дигитално управљање претварачима и погонима је већ за полуфинале задовољио готово све захтеве такмичења. У току је израда финалног прототипа, који ће крајем јула бити представљен и тестиран у оквиру финалног дела такмичења на Универзитету у Медисону (савезна америчка држава Висконсин).

Више информација о тиму и пројекту можете пронаћи на сајту тима: www.h-bridges.etf.bg.ac.rs, као и на друштвеним мрежама.

Нашим студентима желимо пуно среће у финалу!