Коначни извештај изборне комисије на студентским изборима

На изборе је изашло 114 студената.

На изборима за Студентски парламент Електротехничког факултета учествовала је једна листа под називом: “Листа за СПЕТФ” и освојила 111 гласова. Број неважећих гласова је 3. Листу чини 20 чланова.

На изборима за Студентски парламент Универзитета у Београду учествовала су два кандидата и освојила следећи број гласова:

1. Душан Лазовић: 91 глас
  2. Александра Милошевић: 91 глас

Број неважећих гласова је 4.

На конкурс за Студента продекана је пријављен само један кандидат Миодраг Јанковић и на основу члана 14. Правилника о предлагању и правима и обавезама студента продекана Електротехничког факултета у Београду ће бити прослеђен Савету Факултета на усвајање.

У Београду, 13.04.2016.