BEST Design week 17 - 22 децембра

Студентска организација BEST заједно са ITAcademy и ове године организује BEST Design Week - бесплатни семинар дизајна за све студенте техничко-технолошких факултета који желе да се упуте у основе ове креативне вештине.

Семинар ће бити одржан од 17. до 22. децембра 2012. године, а партиципанти ће имати прилику да слушају низ предавања еминентних предавача из сфере визуелних уметности на тему „Дизајн је свуда”.

Семинар садржи теоријски део, кроз који ће се студенти упознати са општим појмовима дизајна и брендирања, креирања визуелног идентитета, али и практични део, који ће се односити на рад у софтверским пакетима за дизајн. На тај начин ће семинар обухватити област обраде фотографија и дизајн публикација.

Предавања ће бити организована у просторијама међународне школе за едукацију и информатику ITAcademy, у Земуну.

По завршетку семинара, учесници добијају сертификат потписан од стране организатора. Пријаве су отворене од 6. до 14. децембра 2012. године, а број места је ограничен. За више информација о семинару и начину пријаве посетите званичну интернет страницу www.best.rs/bdw.