Дипломе за студенте који су студије завршили по закону из 2005. године

Универзитет у Београду је почео са издавањем диплома студентима који су студије завршили по закону из 2005. године. Студенти ЕТФа су први који су добили дипломе на Универзитету, и у циљу промоције јединственог Универзитета свечана додела диплома је организована у Ректорату Универзитета.

На промоцију су били позвани сви дипломирани студенти мастер студија, као и неколико дипломираних студената са основних студија, по редоследу дипломирања, а који су дипломирали до новембра прошле године.

Наредне свечане промоције ће се организовати на Факултету.

Студенти који нису били на промоцији, дипломе могу да подигну у Студентском одсеку у радно време одсека, или да сачекају свечану промоцију која ће бити организована на Факултету, у оквиру дана Факултета у децембру.

Студенти морају лично да преузму дипломе.

У случају да су студенти спречени, могуће је да неко преузме дипломе уместо њих, али уз званично оверено пуномоћје.

Студенти којима су урађене дипломе су: