Вирус ГРИПА A H1 N1 - ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштоване колегинице и колеге,
Поштоване студенткиње и студенти,

Због претеће епидемије новог соја вируса грипа типа А, молимо вас да, ако сте у последње две недеље боравили на неком од следећих подручја: Мексико, САД, Канада, Велика Британија, Шпанија, Нови Зеланд или нека друга дестинација где су се појавили случајеви инфекције овим вирусом и имате симптоме инфекције праћене повишеном температуром, кијањем и кашљањем, осипом по кожи, мучнином или проливом, јавите се вашем опредељеном лекару или епидемоплошкој служби у студентској поликлиници, ул. Крунска 57 или у здравственој станици «Студентски град».

Све додатне информације можете добити и на телефон епидемиолошке службе завода број 011-3440143.

Верујемо да ћете разумети озбиљност молбе коју вам упућујемо у интерусу заштите вашег здравља и здравља других грађана.