Обавештење за студенте који су обновили I или II годину на програму Електротехника и рачунарство

Студенти који су се уписали на Електротехнички факултет почев од школске 2006/07 - Студијски програм Електротехника и рачунарство, а у школској 2008/09 обновили су упис прве или друге године студија, имају право да упишу додатне предмете из наредне године, и то:

1. Студенти који су обновили прву годину могу уписати предмете из пролећног семестра друге године,
  2. Студенти који су обновили другу годину могу уписати предмете из пролећног семестра треће године,

ПОД УСЛОВОМ ДА СУ ПОЛОЖИЛИ ПРЕДМЕТЕ КОЈИ ПРЕДСТАВЉАЈУ ПРЕДУСЛОВЕ ЗА ЊИХОВ УПИС
Студенти који су уписани у статусу самофинансирајућих студената плаћају додатно уписане предмете према броју кредита који носе ти предмети.

Молбе се подносе у Студентском одсеку у периоду од 10.3.до 18.3.2009. године.
У прилогу се доставља списак предмета који имају предуслове за упис:

Предмети Предуслови – Шифре предмета
ИР2ОС1 Оперативни системи 1 (ОО1П1, ОО1П2, ОО1ОРТ)
ИР3СП Системско програмирање (ИР2ОО1)
ОТ3ТС Телекомуникациони системи (ОТ2Т1, ОТ3Т2)
ОТ3РК Радио комуникације (ОТ2Т1, ОТ3Т2)
ОТ3БП Базе података (ОО1П1, ОО1П2, ОО1ОРТ)
ОФ2ОО2 Објектно-оријентисано програмирање 2 (ОО1П1, ОО1П2)
ОФ2ЕЈ4 Енглески језик 4 (ОО1Е1 или ОО1Е2)
ОФ3ПОТ Простирање оптичких таласа (ОФ2Е)

Остали предмети из пролећног семестра НЕМАЈУ ПРЕДУСЛОВЕ.
За све додатне информације обратити се студенту продекану на studentprodekan@etf.bg.ac.rs

ДЕКАН

Проф.др Миодраг Поповић