Пријава изборних предмета преко рачунара за летњи семестар школске 2008/09. године

Студенти уписани 2008/09. године први пут у I годину треба да пријавe изборне предмете из 2. семестра преко рачунара од 4. до 12. фебруара 2009. године.

Да би се предмет држао треба да буде пријављено 30 студената. Студенти који су изабрали предмет где је мање студената пријављено у обавезни су да 13. фебруара 2009. године, изаберу други предмет.

Студенти који планирају да упишу Одсек за рачунарску технику и информатику, морају да пријаве предмет ОСНОВИ РАЧУНАРСКЕ ТЕХНИКЕ, а не Физику 2!

Студенти уписани 2008/09. године први пут у II, III и IV годину треба да пријаве изборне предмете из летњег семестра од 4. до 12. фебруара 2009. године.

Да би се предмет држао треба да буде пријављено 20 студената по предмету на II години, 10 студената на III години и 5 студената на IV години. Студенти који су изабрали предмет где је мање студената пријављено у обавези су да 13. фебруара 2009. године, изаберу други предмет .

Студенти уписани први пут и поново у I годину школске 2008/09. године на ДИПЛОМСКЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ – МАСТЕР, као и студенти ОСНОВНИХ СТУДИЈА КОЈИ СУ УПИСАНИ У ПОНОВЉЕНУ ГОДИНУ, а желе да промене изборне предмете из летњег семестра, ТРЕБА ДА ПОДНЕСУ МОЛБУСТУДЕНТСКОМ ОДСЕКУ ОД 1. до 13. ФЕБРУАРА 2009. године.

СТУДЕНТИ КОЈИ ИЗ ОПРАВДАНИХ РАЗЛОГА НЕ МОГУ ДА ПРИЈАВЕ ИЗБОРНЕ ПРЕДМЕТЕ ПРЕКО РАЧУНАРА, МОРАЈУ У ВРЕМЕ ПРИЈАВЕ ДА СЕ ЈАВЕ СТУДЕНТСКОМ ОДСЕКУ.

СТУДЕНТИ ТРЕБА ДА ПОДНЕСУ МОЛБЕ до 25. ФЕБРУАРА 2009. од 11 до 13 часова У СТУДЕНТСКОМ ОДСЕКУ:

• АКО НИСУ ПРИЈАВИЛИ ИЗБОРНЕ ПРЕДМЕТЕ
  • АКО ЖЕЛЕ ДА ЗАМЕНЕ ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ
  • АКО НЕМА ДОВОЉНО ПРИЈАВЉЕНИХ ЗА  ПРЕДМЕТЕ СА ПРИЛОЖЕНИХ СПИСКОВА (ДА ИЗАБЕРУ ПРЕДМЕТЕ КОЈИ СЕ ДРЖЕ ИЛИ ДА ИЗАБЕРУ ПРЕДМЕТЕ ГДЕ НЕДОСТАЈЕ ДО 3 СТУДЕНТА ДА БИ СЕ ПРЕДМЕТ ДРЖАО)
  • СТУДЕНТИ КОЈИ СУ ПРИЈАВИЛИ ПРАКТИКУМ ИЗ ФИЗИКЕ 2, ПА ОДЈАВИЛИ ЗБОГ НЕДОВОЉНО ПРИЈАВЉЕНИХ У ПРВОМ КРУГУ