Obaveštenje o upisu na master studije za kandidate koji su završil druge fakultete

Obaveštavaju se kandidati koji su završili druge fakultete, prijavljeni za upis na MASTER studije, za školsku 2007/2008.godinu, da će se upis obaviti 13. do 14.XII 2007.godine, u Studentskom odseku, u terminu od 13 do 15 časova.

Prema Rešenju Dekana koje je u prilogu, ovi kandidati se mogu upisati u statusu samofinansirajućih studenata.
Pre upisa potrebno je popuniti PLAN STUDIJA (popuniti formular) koji treba dostaviti uz ostala dokumenta prilikom upisa.

Za upis je potrebno:

• indeks se dobija prilikom upisa
  • overena fotokopija diplome ili uverenja o završenim studijama
  • overena fotokopija Izvoda iz matične knjige rođenih
  • dva prijavna lista (obrazac ŠV-20)
  • dve fotografije veličine 3,5 x 4,5 cm
  • jedna fotografija veličine 2,3 x 1,8 cm
  • dokaz o uplati školarine na žiro račun Elektrotehničkog fakulteta br. 840-1438666-48, poziv na broj 97 71300. Na posebnoj priznanici, na isti žiro račun, uplaćuje se i iznos od 1000 dinara, na ime administratinih troškova Univerziteta u Beogradu, primalac je takođe Elektrotehnički fakultet, 11000 Beograd, Bulevar kralja Aleksandra 73.

(NAPOMENA: Školarina je 90.000 dinara i može se platiti u tri jednake rate).

Prilog

Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet

Bulevar kralja Aleksandra 73 11000 Beograd, Srbija
Tel. 011/324-8464, Faks: 011/324-8681

Na osnovu člana 28 Statuta Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu, stava Rukovodilaca smerova i Komisije za upis na diplomske akademske studije - master , donosim

Rešenje o upisu studenata koji su završili studije na drugim fakultetima

Dozvoljava se upis prijavljenih kandidata za upis na diplomske akademske studije -master , koji su završili osnovne studije po četvorogodišnjem nastavnom planu iprogramu, u statusu samofinansirajućih studenata i prema uslovima koje su odredili Rukovodioci smerova.
Kandidatima koji su završili studije po petogodišnjem nastavnom planu i programu ne odobrava se upis na diplomske akademske studije- master.

Rešenje dostaviti Studentskom odseku, arhivi i objaviti na Oglasnoj tabli i sajtu Fakulteta.

Dekan Elektrotehničkog fakulteta

Prof.dr Miodrag Popović