Važno obaveštenje za master studije

Obaveštavaju se studenti upisani na Master studije da mogu da izvrše povraćaj uplaćenog novca na ime školarine, u petak, 30.11. i u utorak, 4.12., od 12 do 13 časova u Računovodstvu Elektrotehničkog fakulteta ( III sprat).

Važno obaveštenje

U prilogu je spisak smerova Master studija sa brojem prijavljenih studenata po predmetima. Predmeti gde nema prijavljenih i gde je broj prijavljenih studenta manji od 5 (pet), neće se držati ove školske godine. Studenti koji su prijavili te predmete u obavezi su da, najkasnije do utorka 4.12.2007. godine, promene izborne predmete i prijave se za one koji će se držati. Promenu predmeta moraju prijaviti u Studentskom odseku.

Studenata koji su prijavili kombinaciju izbornih predmeta koja nije propisana konkursom (3 predmeta sa matičnog smera + 2 izborna predmeta), takođe moraju da se jave do 4.12.2007.

Beograd, 29.11.2007. Iz Studentskog odseka

Master studija nastavni plan sa brojem studenata