Obaveštenje za studente I godine studija ("brucoše") koji konkurišu za smeštaj u studentske domo

USTANOVA STUDENTSKI CENTAR ''''BEOGRAD''''

Obaveštenje za studente I godine studija (''''brucoše'''') koji konkurišu za smeštaj u studentske domove u školskoj 2007/2008.godini

1. Pravo na prijem u ustanovu za smeštaj studenata imaju državljani Republike Srbije i državljani država u okruženju kojima mesto studiranja nije stalno mesto boravka, čije se školovanje prvi put finansira iz budžeta Republike Srbije.
  2. Konkursna dokumentacija:
    1. prijava za prijem u Ustanovu (kupuje se prilikom konkurisanja),
    2. overene fotokopije svedočanstava I, II, III, IV godine srednje škole (pre predaje originala za upis na fakulet-višu školu overiti fotokopije),
    3. uverenje o upisu prve godine studija (prvi put) iz budžeta Republike Srbije (izdaje fakultet-viša škola)
    4. uverenje o prosečnom mesečnom prihodu po članu domaćinstva za period od 01.01. do 30.06.2007.godine (overava se u Opštini prebivališta a obrazac se može kupiti na blagajnama studentskih domova Ustanove Studentskog centra ''''Beograd'''')
    5. indeks i lična karta (na uvid)
  3. napomena:

• studenti sa statusom raseljenog lica koji nisu u mogućnosti da donesu uverenje o prihodu donose fotokopiju legitimacije raseljenog lica i original na uvid
    • studenti kojima je prebivalište na teritoriji Kosova i Metohije, u delu koji je pod kontrolom UNMIK-a donose potvrdu o prebivalištu
    • studenti koji su srednju školu završili pre 2007.godine dužni su da donesu pravdanje (vojnu knjižicu, radnu knjižicu, uverenje o prethodnom studiranju...) za godine od završetka srednje škole do upisa na fakulet-višu školu.
  4. Konkursna dokumentacija se podnosi isključivo LIČNO, u periodu od 01.09. do 15.09.2007.godine (osim nedeljom) od 8 do 15 časova, u studentskom domu ''''Karaburma'''', ul. Mije Kovačevića 7b, Beograd.
  5. Studenti prilikom podnošenja konkursne dokumentacije podnose i zahtev za izdavanje studentske čip kartice, koja je višegodišnja i neophodna je za korišćenje usluga ishrane i smeštaja.

ZA SVE INFORMACIJE OBRATITI SE SLUŽBI SMEŠTAJA
telefoni: 334-0043 ; 334-0324