Stipendija za poslediplomske studije u Kini

Sa zadovoljstvom Vas obaveštavamo da je Vlada NR Kine posredstvom Ambasade u Beogradu, Univerzitetu u Beogradu stavila na raspolaganje jednu stipendiju za poslediplomske studije u Kini. Trajanje stipendije je do tri godine počev od septembra 2006. i obuhvata plaćenu školarinu, nadoknadu za osnovna učila, plaćen smeštaj i zdravstveno osiguranje, zatim mesečnu stipendiju kao i jednokratnu nadoknadu za preseljenje i prevoz unutar Kine. Napominjemo da troškove povratne karte do Kine snosi sam kandidat. Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati najkasnije do 04. aprila 2006. godine na sledeću adresu: Univerzitet u Beogradu, Studentski trg 1, 11000 Beograd. Prijava treba da sadrži biografiju, program rada, preporuku mentora kao i informaciju o eventualnoj saradnji sa nekim od univerziteta u Kini.