OBAVEŠTENJE

O B A V E Š T E N J E

OBAVEŠTAVAJU SE STUDENTI UPISANI 2005/06. u I godinu da TREBA DA PRIJAVE IZBORNE PREDMETE (iz 2. semestra) od 13. do 21. FEBRUARA 2006. PREKO RAČUNARA.

POŠTO TREBA DA BUDE PRIJAVLJENO 30 STUDENATA PO PREDMETU DA BI SE DRŽAO, STUDENTI GDE JE MANJE PRIJAVLJENO U OBAVEZI SU DA PRIJAVE 22. FEBRUARA 2006. PREDMETE PONOVO.

Studenti koji ne mogu da prijave izborne predmete preko racunara treba da se jave Studentskom odseku.

O B A V E Š T E N J E

OBAVEŠTAVAJU SE STUDENTI UPISANI 2005/06. u II godinu da TREBA DA PRIJAVE IZBORNE PREDMETE (iz 4. semestra) od 13. do 21. FEBRUARA 2006. PREKO RAČUNARA.

POŠTO TREBA DA BUDE PRIJAVLJENO 20 STUDENATA PO PREDMETU DA BI SE DRŽAO, STUDENTI GDE JE MANJE PRIJAVLJENO U OBAVEZI SU DA PRIJAVE 22. FEBRUARA 2006. PREDMETE PONOVO.

O B A V E Š T E N J E

OBAVEŠTAVAJU SE STUDENTI UPISANI 2005/06. u III godinu da TREBA DA PRIJAVE IZBORNE PREDMETE (iz 6. semestra) od 13. do 21. FEBRUARA 2006. PREKO RAČUNARA.

STUDENTI ODSEKA ZA ENERGETIKU TREBA DA PRIJAVE IZBORNE PREDMETE U STUDENTSKOM ODSEKU U ISTOM PERIODU.

POŠTO TREBA DA BUDE PRIJAVLJENO 10 STUDENATA PO PREDMETU DA BI SE DRŽAO, STUDENTI GDE JE MANJE PRIJAVLJENO U OBAVEZI SU DA PRIJAVE 22. FEBRUARA 2006. PREDMETE PONOVO.

O B A V E Š T E N J E

OBAVEŠTAVAJU SE STUDENTI PRVI PUT UPISANI U IV GODINU DA od 13. do 21. FEBRUARA 2006. TREBA DA PRIJAVE IZBORNE PREDMETE KOJI SE SLUŠAJU U 8. SEMESTRU PREKO RAČUNARA.

Beograd, 2.2.2006. Iz Studentskog odseka